Baydur İnşaat

Kurumsal

Baydur İnşaat Turizm Ticaret Müşavirlik Ltd. Şti. 1992 yılında Ankara'da kurulmuş olup, bir aile şirketidir.

Şirketimiz, bina ve altyapı inşaatı yanında çeşitli özel ve çevre düzenleme inşaatı , inşaat danışmanlığı ve müşavirlik hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

Baydur İnşaat kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmıştır. Şirketin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, şirketin kendi sektöründe uzun vadeli ve güvenilir bir yer edinmesini sağlamıştır. İyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip ve finansal dayanıklılık şirketin iş ortakları ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturtmuştur.

Baydur İnşaat her proje için dinamik bir teknik ekip oluşturur ve geleneksel inşaat teknikleri yanında yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışır.

Şirketin her bir projeye geleneksel çerçeve dışında ve projeye özgü yaklaşımı, modern ve sağlıklı sonuçlar almasını sağlar.

Aynı zamanda bugüne kadar birçok mühendis, firma ve müteahhitlik kuruluşuna, karne ve iş deneyim belgesi hususunda organizasyon işlerini başarıyla çözüme ulaştırmıştır.

Şirketimiz yurtdışı yatırımları konusunda ARGE çalışmalarınnı sürdürmektedir.

Baydur İnşaat Tur. Tic. Müş. Ltd. Şti. GMK Bulvarı Fevzi Çakmak 2 Sokak 30/19 Kızılay - Ankara, T: +90 (312) 232 60 25 - F: +90 (312) 232 60 24, info@baydurinsaat.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dokümanlar yazılar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2011
Web Tasarım